Ogłoszenia Sanok Dąbrówka

 

 XXVIII Niedziela Zwykła 15.10.2017

 1. Uczniowie klasy VII SP i II Gimnazjum z terenu parafii mają dziś o 11.oo w kościele parafialnym miesięczne spotkanie formacyjne. Obecność obowiązkowa. Uczniów III klasy Gimnazjum zapraszamy w niedzielę 22 października również na 11.oo do kościoła parafialnego.


2
. Jutro, 16 października, w rocznicę wyboru św. Jana Pawła II na stolicę piotrową, zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.3o i Mszę Św. w intencji podziękowań i próśb za przyczyną św. Jana Pawła, które jeszcze dziś i jutro można składać przy ołtarzu Świętego. Po Mszy Św. ucałowanie jego relikwii.


3
. W środę,18 października, święto świętego Łukasza Ewangelisty. Modlimy się w intencji służby zdrowia. W tym dniu również imieniny naszego organisty p. Łukasza, któremu już dziś składamy obfitości błogosławieństwa Bożego w życiu osobistym i w posłudze organisty. Szczęść Boże.


4
. Przed nami kolejny październikowy tydzień. Trwamy na modlitwie różańcowej wraz z Maryją. Ponawiamy zaproszenie na nabożeństwa październikowe w naszym kościele codziennie o godzinie 17.3o. Wykorzystajmy ten czas, bo tak szybko odchodzi.


5
. W najbliższą niedzielę rozpocznie się tydzień misyjny. W naszej parafii Dzień Misyjny będziemy obchodzić 12 listopada, kiedy przyjedzie do nas ks. Adam, ze Stowarzyszenia Misje Afrykańskie, by podzielić się z nami doświadczeniem pracy misjonarza.


6
. Bóg zapłać za ofiary złożone z okazji Dnia Papieskiego. Przed naszymi kościołami złożono 2800zł.


7
. Parafia Chrystusa Króla w Sanoku organizuje Rekolekcje Ewangelizacyjne w dniach 20 - 22 października br. Program na tablicy ogłoszeń. Chętnych zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu.


8. Sanocki Dom Kultury
zaprasza na film „Dwie korony” – o św. Maksymilianie Kolbe, który będzie wyświetlany do 24 października.


9
. Pielgrzymka do Ziemi Świętej planowana jest w dniach od 29 stycznia – 04 lutego 2018. Program szczegółowy znajduje się na tablicy ogłoszeń.


10
. Nie zakończyły się jeszcze prace przy ogrodzeniu terenu kościelnego i na cmentarzu; do zapłaty jest należność za kamień na alejkę cmentarną, i druga część zapłaty za końcówkę ogrodzenia. W tym odbędzie się okresowa kwesta na te inwestycje.


11
. Podpisz się pod Obywatelskim Projektem „Zatrzymaj aborcję”. Podpisy można złożyć do końca października.


12
.
Wszystkich chórzystów informujemy, że próby chóru parafialnego będą się odbywać w salce na plebanii, po wieczornej Mszy Św.: w środę – głosy altowe, w czwartek – głosy sopranowe, w piątek – głosy męskie. Prosimy chórzystów o niezawodne przybycie.

 

 

 

            

 

Ojczyznę naszą i siebie samych polecajmy opiece Św. Michała Archanioła:

 

Święty Michale  Archaniele,

wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha

bądź naszą obroną.


Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy,
a Ty, Wodzu niebieskich zastępów,

mocą Bożą strąć do piekła szatana i inne duchy złe,
które na zgubę dusz ludzkich

po tym świecie krążą.


AMEN

 

 

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)