Ogłoszenia Sanok Dąbrówka

XIX Niedziela Zwykła  12.08.2018

1. W środę Uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny. Msze Św. w kościołach naszej parafii jak w niedzielę. Podczas liturgii błogosławieństwo ziół i kwiatów.


2
. Doroczna Parafialna Piesza Pielgrzymka do sanktuarium Matki Bożej w Starej Wsi wyruszy z parkingu przy ul. Piastowskiej w środę, 15 sierpnia 2018, o godz. 04.15. Zapisy na powrót autobusem jeszcze dziś do wyczerpania miejsc. Msza Św. odpustowa o godz. 11.oo, program uroczystości odpustowej na tablicy ogłoszeń. Zachęcamy, zwłaszcza młodych parafian, do udziału w pielgrzymce. Proszę zabrać różaniec, śpiewnik, butelkę z wodą.


3
. Nowenna Miesięcy ku czci Św. Jana Pawła II w najbliższy czwartek, 16 sierpnia o 18.3o. W intencji składanych podziękowań i próśb za przyczyną św. Papieża, wraz z ofiarą, odprawiana jest Msza Św. Zapraszamy.

Również w czwartek wspomnienie św. Maksymiliana, prezbitera i męczennika. Natomiast w piątek wspomnienie św. Jacka, prezbitera. Solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia przez wstawiennictwo św. Patronów.


4
. Z okazji Dnia Wojska Polskiego i w rocznicę Cudu nad Wisłą 15 sierpnia 2018 o godz. 15.oo Msza Św. w kościele farnym Przemienienia Pańskiego w Sanoku. Po Mszy Św. przemarsz kompanii wojska na Plac św. Jana i dalsza część uroczystości. Na tę uroczystość zapraszają: Dowódca Garnizonu Przemyśl, Burmistrz Miasta Sanoka oraz Związek Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego.


5.
 Dziękujemy Róży Miłosierdzia Bożego modlitwę różańcową w minionym tygodniu, a od jutra o tę posługę prosimy Różę Św. Bernadetty. 


6
. Msza Św. o 18.3o w najbliższą sobotę, 18 sierpnia, będzie odprawiana według formularza niedzielnego. Osoby, które nie mogą być na Mszy Św. w niedzielę 19 sierpnia, spełnią ten obowiązek przez udział w sobotniej Mszy Św.


7
. W minionym tygodniu rozpoczęto prace przy przebudowie wejścia do kościoła parafialnego. Obecnie czekamy na dostawę zamówionego drewna na poszerzony dach oraz na blachę miedzianą. Dziękujemy za już złożone ofiary podczas kwesty i na bankowe konto parafialne. Bóg zapłać.

 

       

               

 

Ojczyznę naszą i siebie samych polecajmy opiece Św. Michała Archanioła:

 

Święty Michale  Archaniele,

wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha

bądź naszą obroną.


Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy,
a Ty, Wodzu niebieskich zastępów,

mocą Bożą strąć do piekła szatana i inne duchy złe,
które na zgubę dusz ludzkich

po tym świecie krążą.


AMEN

 

 

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Narodzenia NMP w Sanoku - Dąbrówce, siedziba: Sanok, al. Najświętszej Maryi Panny 18.