Ogłoszenia Sanok Dąbrówka

XI Niedziela Zwykła  17.06.2018

1. MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY pod hasłem „Polska Rodziną Silna” odbędzie się w Sanoku w najbliższą niedzielę, 24 czerwca 2018. Marsz rozpocznie się o 13.3o Mszą Św. w Sanockiej Farze i zakończy w Skansenie przy ul. Rybickiego Piknikiem Rodzinnym. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału dziadków, rodziców z dziećmi, by stanąć po stronie życia i troski o rodzinę. Na ten temat, na ławkach znajdują się informacje, które można zabrać do domu.


2. 38
Przemyska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę obędzie się w dniach 04-15 lipca 2018. Grupa św. Andrzeja Boboli wyrusza z Leska 04 lipca br. Spotkanie organizacyjne rozpocznie się w niedzielę 24 czerwca br. Mszą Św. w Lesku o godz. 18.oo.


3
. Dziękujemy za różańcowy dyżur modlitewny w ubiegłym tygodniu, a od jutra o tę posługę prosimy Różę Św. Teresy z Avila.


4
. W tym tygodniu zakończenie roku szkolnego. Dla Szkoły Podstawowej przy kościele parafialnym w piątek 22 czerwca o godz. 8.oo (stąd nie będzie Mszy Św. o 7.oo), dla SP w Czerteżu też w piątek o 17.oo, a w Sanoczku w czwartek o 17.oo.


5
. Informujemy, że już od 01 lipca do 30 sierpnia, przez wakacyjne miesiące, Msze Św. w kościele parafialnym odprawiamy w dni powszednie o 7.oo i 18.3o, a w niedziele i święta bez zmian.


6
. Film pt. „Bóg nie umarł. Światło w ciemności” produkcji USA, będzie wyświetlany w Sanockim Domu Kultury w dniach 20 – 22 czerwca br. o 19.3o. Zachęcamy obejrzeć ten wartościowy film. 


7
. „W PROGI BOŻE W GODNYM UBIORZE”, trzymajmy się tej mądrej zasady zwłaszcza w gorących dniach lata i pamiętajmy o stosownym ubiorze wchodząc do kościoła na Mszę Św. Przypominamy, że nie wypada, by chłopcy czy mężczyźni przychodzili na Mszę Św. w krótkich spodniach i podkoszulku, a kobiety z odsłoniętymi ramionami czy plecami. Uszanujmy świętość tego miejsca przez właściwy strój, który będzie znakiem naszej osobistej kultury.


8
. Piknik Rodzinny odbędzie się tego roku 15 lipca przy Wiejskim Domu Kultury (WDK) w Sanoczku. Wydarzenie to organizują Gminny Ośrodek Kultury (GOK), sołectwa w Czerteżu, Sanoczku i Zabłotcach i Parafialna Rada Duszpasterska z dzielnicy Sanok Dąbrówka. W związku z tym w niedzielę 24 czerwca br. zapraszamy przedstawicieli wspomnianych rejonów naszej parafii na spotkanie organizacyjne do WDK w Sanoczku na godz. 17.oo. Bardzo prosimy o obecność i zaangażowanie się w przygotowanie pikniku.  


9
. Dziękujemy za złożone ofiary na sprzątanie kościoła i kwiaty. Bóg zapłać.

 

       

               

 

Ojczyznę naszą i siebie samych polecajmy opiece Św. Michała Archanioła:

 

Święty Michale  Archaniele,

wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha

bądź naszą obroną.


Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy,
a Ty, Wodzu niebieskich zastępów,

mocą Bożą strąć do piekła szatana i inne duchy złe,
które na zgubę dusz ludzkich

po tym świecie krążą.


AMEN

 

 

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Narodzenia NMP w Sanoku - Dąbrówce, siedziba: Sanok, al. Najświętszej Maryi Panny 18.