Ogłoszenia Sanok Dąbrówka

XXVIII Niedziela Zwykła  14.10.2018

1. Dziś w Polsce XVIII DZIEŃ PAPIESKI. Przed kościołami kwesta na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera wykształcenie uzdolnionej polskiej młodzieży pochodzącej z rodzin uboższych.


2
. 40 rocznica wyboru św. Jana Pawła II na stolicę piotrową we wtorek, 16 października 2018. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.3o i Mszę Św. w intencji podziękowań i próśb za przyczyną św. Jana Pawła, które jeszcze można składać przy ołtarzu Świętego. Po Mszy Św. ucałowanie jego relikwii.


3
. W czwartek,18 października, święto świętego Łukasza Ewangelisty. Modlimy się w intencji służby zdrowia. W tym dniu również imieniny naszego organisty p. Łukasza, któremu już dziś składamy obfitości błogosławieństwa Bożego w życiu osobistym i w posłudze organisty. Szczęść Boże.


4
. Przed nami kolejny październikowy tydzień. Trwamy na modlitwie różańcowej wraz z Maryją. Ponawiamy zaproszenie na nabożeństwa październikowe w naszym kościele codziennie o godzinie 17.3o. Wykorzystajmy ten czas, który tak szybko odchodzi.


5
. W najbliższą niedzielę rozpocznie się tydzień misyjny. Składka mszalna w niedzielę 21 października br. przeznaczona na misje.


6
. Uczniów klasy VIII SP z terenu parafii zapraszamy na spotkanie w środę 17 października na 17.3o do kościoła parafialnego, a III Gimnazjum z terenu parafii w piątek 19 października na 17.3o do kościoła parafialnego. Obecność obowiązkowa. Wspomniani uczniowie są kandydatami do bierzmowania i przygotowują się na rekolekcje w Ośrodku Caritas w Zboiskach w dniach od 26 – 28.10.2018 (piątek – niedziela). Na spotkanie prosimy przynieść zaliczkę 50zł., tytułem kosztów pobytu na rekolekcjach. W zakrystii są do odebrania indeksy.


7
. Pielgrzymka do Ziemi Świętej planowana jest w dniach od 14 – 20 lutego 2019. Program szczegółowy znajduje się na tablicy ogłoszeń. Kontakt i wpisowe Łukasz tel. 660434210. Zachęcamy do zapoznania się z tą ofertą, i w miarę możliwości finansowych pozwolić sobie na pielgrzymkę życia.


8
. Program „Czyste Powietrze” to możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych na docieplenie, wymianę okien czy starego wysoko-emisyjnego kotła grzewczego. Na omówienie tego programu zaprasza burmistrz Miasta Sanoka T. Pióro w piątek 19 października 2018 o 18.oo w Klubie Górnika w Sanoku przy ul. Grzegorza 2. Więcej na www.sanok.pl


9
. Spotkanie formacyjne ministrantów w środę o 17.3o, lektorów w piątek o 17.3o, oraz kandydatów na ministrantów w sobotę o 10.oo w salce ministranckiej. Prosimy o obecność.

       

               

 

Ojczyznę naszą i siebie samych polecajmy opiece Św. Michała Archanioła:

 

Święty Michale  Archaniele,

wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha

bądź naszą obroną.


Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy,
a Ty, Wodzu niebieskich zastępów,

mocą Bożą strąć do piekła szatana i inne duchy złe,
które na zgubę dusz ludzkich

po tym świecie krążą.


AMEN

 

 

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Narodzenia NMP w Sanoku - Dąbrówce, siedziba: Sanok, al. Najświętszej Maryi Panny 18.